Genel

Silindir Hediye Kutusu

hediyelik-silindir-kutu

Silindir hediye kutusu modelleri, şık ve kaliteli yapıları ile özel kullanım amacı yanında ticari alanda da yaygınlaşmaya devam ediyor. Her çap, kalite ve dekoratif özellikte üretilebilen silindir kutu seçenekleri; imalatçının becerisine bağlı olarak albenisi yüksek ambalaj modellerine kolayca dönüşebilir. Kartondan silindir kutu yapımı gerçekleştiren firmalar, plastik ve metal kullanımı ile karton modellerinde farklı alternatif çözümlere yönelebilir. TEBEBox marka hediyelik silindir kutu modelleri ile müşterilerinize şık ürün teslimatları yapabilir, özel kişilere vereceğiniz hediyelere şık sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Silindir Kutu Yapımı

Silindir kutu yapım süreci 3 aşamadan özetlenebilir. Oluklu mukavvadan gerçekleştirilen silindir kutu yapımı aşamaları şu şekilde gerçekleşir:

  1. Şablon hazırlığı
  2. Yuvarlama
  3. Sabitleme

Silindir Karton Kutu

Kartondan imal edilen silindir kutular, imalatçı elinde istenen özellikte çeşitlendirilebilir. Farklı çap ve yükseklikte değişen modeller, tasarımsal yönden de yapılan değişiklikler ile fazla sayıda seçeneğe sahip olur. Dekoratif beklentiler doğrultusunda imal edilen hediyelik kutular, tasarım yönünden uygulanan çeşitliliğe verilecek en güzel örnekler arasında yer alır. TEBE Group firması olarak müşteri talepleri doğrultusunda kişiye özel yuvarlak kutu imalatı gerçekleştirmekteyiz. Web mağazamızda silindir karton kutu modellerini inceleyerek mevcut alternatiflerimizi değerlendirebilirsiniz.

Postüp Silindir Kutu

Postüp kutular afiş, poster, diploma, harita ve proje gibi rulo ürünlerin saklanması için kullanılır. Dekoratif yönden zenginleştirilebilen ürün, şişede satışı yapılan meşrubatların ambalajlanması için de kullanılır. Dar çap ve uzun boyda üretilen ambalaj modeli, boru adı verilen silindir kutu seçeneği ile de imal edilebilir. TEBEBox marka postüp silindir kutu modellerimizi inceleyebilir, firmanıza özel toptan karton kutu siparişinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Kadife Silindir Kutu

Lüks kutu kategorisinde yer alan kadife silindir kutu, özel eşyaların saklanması için tercih edilebilecek özel ürünler başında gelir. Kadifeden yapılan silindir kutu kaplaması, ürüne estetik açıdan benzersiz görünüm sunar. Takı, mücevherat ve benzer değeri yüksek kişisel eşyaları saklamak için tercih edilen ürün; portatif yapısı ile yanınızda taşımaya uygundur. Dilerseniz ürünü hediye kutusu olarak kullanabilirsiniz.

Silindir Hediye Kutusu Toptan

Toptan hediyelik silindir kutu sipariş ederek, firmanız için en uygun fiyatta lüks kutu tedarik edebilirsiniz. İmalatçı olmanın avantajı ile hesaplı fiyattan silindir kutu satışı yapan firmamız, her model için cazip fiyat ve toptan alım opsiyonları ile sektörün en ucuz silindir kutu ambalaj modellerine sahiptir. Kaliteden ve şıklıktan ödün vermeden uygun fiyattan ambalaj tedarik etmek için web mağazamızda yer alan modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Hediyelik kutu ihtiyaçlarında tercihiniz silindir kutudan yana ise TEBEBox en uygun koşullarda sizleri aradığınız modeller ile buluşturuyor. Türkiye’nin her yerine kargo yolu ile teslimat yapan firmamızdan dilerseniz hazır silindir kutu, dilerseniz kişiye özel kutu tedarik edebilirsiniz. Silindir hediye kutusu modellerimizi incelemek ve hemen sipariş oluşturmak için vakit kaybetmeden online mağazamızı keşfetmeye başlayın!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir