Genel

Küçük Karton Kutu Fiyatları

ufak-kutu-fiyatlari

Karton kutuların küçük boyları, büyüklerine göre uygun fiyatlıdır. Kraft karton kutular baskılı modellere göre daha düşük fiyatlı olsa da baskılı ürünler ile arasında çok büyük bir fark bulunmaz. Küçük karton kutu fiyatları en uygun şekilde bulmak için üretimini satan firmalarda bakılması gerekmektedir. Karton kutuların geniş kullanım alanları olduğu için toptan alım yapıldığında fiyatlar düşer.

Küçük Karton Kutu Toptan

Karton kutuların küçük boylarını toptan almak fiyatları önemli ölçüde düşürür. Hazır satım yapan firmalarda toptan karton kutular her zaman istenilen miktarda bulunmayabilir. Yetersiz ürün almamak adına alım tercihinizi kendi ürünlerini üreten firmalar tarafından yapmalısınız. Fiyat söz konusu olduğunda da bu firmalar üzerine ekstra bir kar payı koymadığı için daha uygun olacaktır. Toplu alımlarda uygulanan cazip indirim oranları ile rakipsiz fiyat avantajına ulaşılabilir. Kaliteli üretim yapan bu firmalar sayesinde ürünlerinizin raf ömrü uzun olur.

Karton Kutu Ambalaj

Kartondan ambalaj modelleri günlük hayatta sıklıkla kullanılmaya başladı. Ev ve ofis gibi yerlerde tercih edilen kutular ticari amaç içinde kullanılmaktadır. Kişiye özel ölçülerde imal edilebilir olmasının dışında standart ölçüleri de bulunmaktadır. Ticaret için kullanmak isteyen tüketiciler kutu üzerinde marka isimlerini ve logolarını bulundurarak satışların artmasını sağlarlar. Ürünler kaliteli yapıldığında çarpma ve düşmelere karşı içindeki eşyayı korur. Kırtasiye, oyuncak, gıda, küçük ev aletleri gibi sektörlerde rahatlıkla kullanılmaktadır.

Baskılı Karton Kutu

Karton kutuların baskılı modelleri hem kişisel hem de ticari amaç için kullanıma uygundur. İstenilen ölçüde ve baskıda üretilebilen kutular kullanıcılar için önemlidir. Geri dönüştürülebilir özelliği bulunan karton kutular kolay şekil alır. Kare, dikdörtgen ve silindir geometrik özellikleri ile üretimi gerçekleşebilmektedir. Baskılı karton kutular bulundukları ortamlarda dikkat çekerler bu yüzden doğru yapılmış tasarımlarla ticari amaç için fazlaca kullanılırlar. Kapaklı olanları dışarı ile hava temasını keserek içindeki ürünün zarar görmesini engellemektedir.

Dekoratif Karton Kutu

Karton kutuların dekoratif olanları, kaliteli bir görünüme sahip olması ile doğru orantılıdır. Bulunduğu ortama şık bir hava katan dekoratif kutular kişilerin isteklerine göre renklendirilerek baskı yapılır. İçerisine konulan ürünlerin boyutlarına göre özel olarak imal edilebilirler. Genellikle ev aksesuarı, çiçek, kolye, küpe gibi eşyaları korumak ve saklamak amacı ile üretilir. Özellikle mermer desenli silindir kutular günümüzde dekoratif olarak bolca kullanılmaktadır. Siyah ve beyaz renk seçeneği bulunan ürünler müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Küçük Karton Kutu Nerede Satılır?

Karton küçük kutuların satımını yapan birçok firma bulunmaktadır. Ancak kaliteli ve çok çeşitli ürünleri bulmak kolay değildir. Özgün tasarımlara sahip olan kutuları, ürün üretimini ve satımını kendi üstlenen firmalarda bulabilirsiniz. Hazır ürünleri satan firmalara göre istenen ölçülerde kutular imal edebilmedirler. Karton kutu satın almak istediğinizde çeşitliliğin fazla olduğu ve en dayanıklı ürünlerin bulunduğu ürün imalatını ve satışını kendi yapan firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Bu firmalarda en uygun küçük karton kutu fiyatları bulabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir