Genel

Kraft Hediye Kutusu

hediyelik-kraft-kutu

Hediyelik Kraft kutular kişiye özgü tasarıma uygun ambalaj modelleridir. Gelişen karton kutu ambalaj sektörü, hediyelik kutu seçenekleri ile daha zengin çeşitliliğe sahip oldu. Boş hediye kutusu arayışlarınızda Kraft kutu modellerine yönelerek klasik paketleme çözümlerinin ötesine geçebilirsiniz. Kraft hediye kutusu modelleri için kalite, şıklık ve uygun fiyat üçlüsünü bir arada TEBEBox markasında bulabilirsiniz. Firmamızın üretimi en kaliteli seçenekleri web mağazamızda inceleyebilir, kişiye özel kutu siparişlerinizi bize ulaştırarak Türkiye’nin herhangi bir noktasından teslim alabilirsiniz.

Kraft Kutu Yapımı

Kraft kutu imalatında Amerikan Bristol kağıt kullanılır. Ürün, doğal kağıt veya istenen renkte imal edilerek dekoratif beklentiler doğrultusunda şekillendirilir. Ölçüye uygun hazırlanan şablonun kesim, katlama ve yapıştırma aşamalarını tamamlaması ile Kraft kutu üretimi tamamlanmaktadır. Karton kutu modelleri arasında kişiye özel imalatta en çok tercih edilen model tipi olan Kraft kutular, baskılı olarak imal edilerek özel ambalaj çözümü gerektiren ürün ve eşyaların muhafazası için imal edilebilir.

Kraft Kutu Modelleri

Kraft kutu seçenekleri TEBEBox ayrıcalığı ile çok sayıda model alternatifine sahiptir. Kraft kutu ambalaj tedarikinde bizi tercih ettiğinizde, sizi bekleyen zengin model seçeneklerimiz şunlardır:

  • Kraft asetat kutu
  • Kraft silindir kutu
  • Bölmeli Kraft kutu
  • Kraft el geçmeli çanta
  • Kapaklı Kraft kutu

Karton Hediye Kutusu

Kartondan hediye kutusu imalatı yapan firmamız, şıklık ve kaliteyi tek bir modelde buluşturmayı başarır. Son teknoloji karton kutu imalat tesislerinde gerçekleştirdiği kaliteli ürünleri uygun fiyattan satan firmamız, en iyi karton kutu satıcısıdır. Fabrikadan şık ve kaliteli karton hediye kutusu sipariş etmek için internetten satış mağazamızı ziyaret ederek seçim yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Kraft Hediye Kutusu Fiyatları

Hediyelik Kraft kutu fiyatları modele bağlı özellikler doğrultusunda şekillenir. Kraft kutu modellerinin tamamı, hediyelik amaçlar için üretilebilir. Firmamız, zengin ürün çeşitliliği ile her bütçeye uygun hediyelik kutu tedarik noktasıdır. Kraft hediye kutusu ürün seçeneklerimizi web mağazamızdan inceleyerek uygun fiyatlı seçenekleri sipariş verebilirsiniz.

TEBEBox, son teknoloji imalat tesislerinde kişiye özel Kraft kutu imal edebilmektedir. Dilediğiniz ölçü, kalite ve tasarımda Kraft karton kutu siparişi oluşturmak için bizimle hemen irtibat kurarak, adresinizden teslim almak üzere sipariş oluşturabilirsiniz.

Kraft Hediye Kutusu Toptan

Toptan Kraft kutu satışı yapan firmamızda, uygun fiyatlardaki avantajlar ikiye katlar! Her şartta kaliteli imalattan ödün vermeyen firmamız, toplu alımlarda uyguladığı ıskontolar ile ambalaj maliyetlerinizi yarı fiyatına düşürür. Şık ve kaliteli hediyelik karton kutu modellerimizi toptan alım yolu ile en ucuz fiyattan satın alma şansını değerlendirmek için web mağazamızdan sipariş oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel Kraft hediye kutusu sipariş etmek için bizimle irtibata geçebilir; ölçü, renk ve diğer değişkenleri bize ileterek hazırlanan şablona onay vermenin ardından dilediğiniz miktarda ambalajı en kısa sürede adresinizden teslim alabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir