Genel

Büyük Asetat Kutu

buyuk-boy-asetat-kutu

Büyük boy asetat kutu seçenekleri, daha geniş hacme sahip ürün ve eşyaların paketlenmesi için kullanılan yenilikçi ambalaj modelleridir. Karton ve asetattan imal edilen ürün, uygun fiyat ve yüksek kalite avantajlarını bünyesinde taşır. Asetattan imal edilen kapakta karton kullanılarak çerçeveli ve pencereli gibi farklı model seçeneklerini ambalaj sektörüne kazandırır. Büyük asetat kutu modelleri, farklı geometrilerde üretilerek kategoride zengin çeşitlilik barındırılmasına katkı sağlar. Kişiye özel asetat ambalaj üretimi opsiyonu ile TEBE Group firmasından en uygun fiyattan ürün tedarik edebilirsiniz.

Büyük Kutular

Büyük boy kutular, karton malzemeden imal edilerek düşük fiyattan satılabilir. Birinci sınıf kartondan imal edilen ürünlerde, asetat ve metal gibi malzeme kullanılarak zengin ürün seçeneğine sahip olunması sağlanmıştır. Büyük boy kutularda farklı ölçü ve geometri opsiyonlarına web mağazamızdan en uygun fiyatta ulaşabilirsiniz. Kişisel ve kurumsal alanda ihtiyacınız olan karton kutu ambalaj seçeneklerini web mağazamızdan sipariş ederek doğru seçimleri yapabilirsiniz.

Asetat Kutu

Asetat kutular farklı özellikte imal edilebilen ambalaj ürünleridir. Şeffaf ve şık bir ambalaj için ihtiyaç duyulan her özelliğe sahip olan ürün, ticari alanın farklı pek çok alanında kendini gösterir. Çikolata ve şekerleme gibi dikkat çekici ambalaj tasarımına ihtiyaç duyulan gıda ürünlerinden; seccade, bebek ürünleri ve ev tekstili gibi giyim ve tekstil sektöründe asetat kutu kullanımı yaygındır. Asetat kutularda zengin model seçeneği arasından seçim yapmak için internetten satış mağazamızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun farklı özellikte ve boyutta ürünlerimizi inceleyebilir, en uygun şartlarda ambalaj sipariş edebilirsiniz.

Kraft Asetat Kapaklı Kutu

Kraft asetat kapaklı kutular uygun fiyatta imal edilebilir. Firmalara özel marka ve logo baskılı olarak Kraft asetat kutu üretimi firmamızca yapılabilmektedir. Çevreci tasarımı ve hesaplı fiyatları ile tercih edilirliğinizi artıracak ürün seçeneklerine web mağazamızdan ulaşın!

Uzun Asetat Kutu

Uzun asetat kutular özel geometrik çözüm gerektiren ürünlere özel imal edilir. Farklı geometride üretilebilen kutularda dikdörtgen ve silindir modeller sık kullanıma sahiptir. Şeffaf ve özel ölçüleri ile niş ambalaj arayan herkes için web mağazamızda farklı seçenekler yer alır.

Yuvarlak Asetat Kutu

Silindir asetat kutu modelleri farklı çağ ve uzunlukta imal edilebilir. Her türlü dış etkilere karşı kullanıldıkları ürünü koruyan kutular için estetik ve uygun fiyat bir arada firmamızca sunulur. Hemen web mağazamızı ziyaret ederek ürünleriniz için en doğru yuvarlak kutu seçeneklerini hesaplı fiyattan sipariş edebilirsiniz.

Büyük Asetat Kutu Toptan

Toptan büyük asetatlı kutu sipariş etmek için doğrudan imalatçı ile çalışın! Firmalara özel avantajlı indirimlerle TEBEBox marka ürünlerde kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor. Türkiye’nin her yerinden sipariş kabul eden ve en kısa sürede ürünleri teslim eden TEBEBox, zengin büyük asetat kutu model seçeneği ile sizlerin siparişlerini bekliyor!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir