Genel

Bölmeli Asetat Kutu

bolmeli-pencereli-kutu

Asetat kutuların bölmeli modelleri, içerisine konulan ürünleri birbirinden ayırmak için imal edilmektedir. Şeffaf olduğu için içeride yer alan ürünler dışarıdan görünebilmektedir. Standart ölçülere sahip kutular istenirse kişiye özel boyutlarla da üretilebilir. Kendi üretimini satan firmalar, daha uygun fiyatla bölmeli kutuları müşteriyle buluşturur. Kişiye özel bölmeli asetat kutu seçenekleri için de imalatçılardan destek alabilirsiniz. Tasarım ürünler isterseniz de bu firmalar ile iletişime geçerek ihtiyacınıza uygun olan modellere sahip olabilirsiniz.

Asetat Kapaklı Kraft Kutu

Kapaklı asetat kraft kutular, asetat ve mukavvadan yapılır. Tümü asetattan oluşmuş kutulara göre Kraft kutular daha uygun fiyatlıdır. Kapak kısmı şeffaf olacağı için içine konulan ürün kısmen görünür. Kapaklı yapıları ile içine konulan ürünü kir, toz ve nem gibi dışarıdan gelen etkenlere karşı korur. Kaliteli bir şekilde imal edildiğinde çarpmalara ve düşmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ürünlerin rahat bir şekilde taşınmasını ve saklanmasını sağlar. Kişiye özel ölçülerde ve kare, dikdörtgen, silindir gibi geometrik şekillerde imal edilebilmektedir.

Asetat Kapaklı Hediye Kutusu

Kapaklı hediye kutularının asetat olanları, değer verdiğiniz kişilere aldığınız hediyelerin daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Kutuya konulan hediyelik eşyalar güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir. Hediyenin boyutlarına göre tasarımı yapılabilen kutular dışarıdan gelen hediyeye zarar verebilecek maddelerden korur. Asetat kapaklı hediye kutular içindeki ürünü çıkartmadan dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Kırtasiye, oyuncak, gıda gibi ticari alanlarda da kullanılan kutular ilgi çekici görselleri ile ürün satışlarını arttırmaktadır.

Şeffaf Asetat Kutu Büyük Boy

Şeffaf büyük boy asetat kutular her kullanım amacına uygunluk gösterir. Büyük eşyaların saklanması ve korunmasını sağlar. Şeffaf yapısı ile görsel olarak güzel görünen ürünlerin dekoratif olarak kullanılmasını kolaylaştırır. Büyük ölçülere sahip olduğu için içine birden fazla ürün konulabilmektedir. Ticari amaç ile de kullanılabilen şeffaf büyük boy asetat kutular, istenen ölçülere göre imal edilebilmektedir.

Kraft Asetat Kutu Toptan

Asetat kraft kutuları satın alırken fiyatların düşmesini sağlayan en önemli etkenlerden biri toptan satın alım yapmaktır. Kraft olması sebebi ile fiyatların yüksek olmadığı kutuları kendi üretimini yapan firmalardan toptan bir şekilde satın alabilirsiniz. Hazır satım yapan firmaların elinde yeteri kadar toplu ürün bulunmayacağından ihtiyacınızı karşılamak için imalatını kendi yapan firmalardan toptan kraft asetat kutu almak daha avantajlıdır.

Bölmeli Asetat Kutu Fiyatları

Asetat kutuların bölmeli modellerinin fiyatları farklılık göstermektedir. Her üründe olduğu gibi fiyatları etkileyen en önemli özellik kutuların ölçüleridir. Bölmeli kutular içine daha fazla ürün alabilme kapasitesine sahip olduğu için genellikle küçük boyutlarda bulunmazlar. Ölçüler büyüdükçe de fiyatlar artar. Asetat malzemenin maliyeti yüksek olduğu için fazla kullanıldığında ürün fiyatı yükselir. Uygun ücretlerde bulmak istediğiniz ürünleri imalatını kendi gerçekleştiren firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Toptan bölmeli asetat kutu almanızda fiyatların düşmesini sağlayan bir yöntemdir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir