Genel

Beyaz Silindir Kutu

beyaz-yuvarlak-kutu

Silindir kutu beyaz renkli modelleri her türlü kullanım amacına uygundur. Şık ve sade görünümü ile dekoratif bir kullanım amacı nedeni doğrultusunda tercih edilir. Ürün koruma ve muhafaza etme amacı doğrultusunda üretilen yuvarlak ambalajlar, kare ve dikdörtgene gibi geometrideki ürünlere göre daha fazla tercih edilmektedir. Kaliteli oluklu mukavvadan yapıldığı için sert darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Beyaz silindir kutu ev ve ofislerde rahatlıkla kullanılabilir.

Silindir Karton Kutu

Kartondan spiral kutular farkı standart ve özel boyutlara yönelik üretilebilirler. Standart boyutlardan farklı olarak kişiye özel istenilen boyutlarda üretilen ambalaj tipi, teknolojinin ilerlemesi ile gelişen baskı makineleri doğrultusunda dekoratif yönden zengin ürün modeline sahiptir. Zengin renk seçimleri yapılabilen kutular bulundukları her ortama ayak uydurabilir. İsteğe bağlı olarak sade mukavva renginde de imal edilebilmektedir. İçine konulan ürünün zarar görmeden taşınması ve saklanmasına yardımcı olur.

Popstüp Silindir Kutu

Silindir popstüp kutular katlanabilir ürünlerin korunmasını sağlar. Harita, diploma ve önemli belgeler gibi eşyaları dış etkenlerden koruyarak kolay bir şekilde taşınması amacı ile imal edilmektedir. Isı, nem, kir ve toz gibi ürünlere zarar verebilecek tüm unsurlardan muhafaza eder. İçine konulan ürünlerin boyutlarına göre üretilebilmektedir. Ticari amaç içinde kullanılan ürünler, üzerinde markanın logosunu taşıyarak satışların yükselmesini sağlar.

Silindir Hediye Kutusu

Hediyelik kutular yuvarlak geometride imal edilerek pek çok özel alanda sıkça tercih edilir. Değer verilen kişilere alınan hediyeleri korumak ve saklamak için imal edilen kutular standart boyutların yanında hediyenin boyutlarına özel çap ve derinliğe sahip olarak üretilebilirler. Kaliteli ve şık yapıda imal edilen silindir hediye kutuları, çarpma ve düşmelere karşı üstün koruma sağlarlar. Renk seçenekleri bulunan baskı makineleri sayesinde istenilen desen ve renklerde imal edilebilir. Silindir hediye kutuları aynı zamanda dekoratif bir aksesuar olarak tercih edilebileceği için çok amaçlı kullanıma sahiptir.

Silindir Kutu Büyük

Büyük boy silindir kutular çeşitli kullanım alanlarında tercih edilebilir. Kırtasiye, oyuncak ve ev eşyaları en sık kullanılan alanlardır. Bunun yanında evde sık kullanmadığınız ya da görüntüsünü saklamak istediğiniz büyük ölçülere sahip ürünlerin korunmasını sağlar. Zengin renk seçenekleri ile tercih yapabileceğiniz kutular aynı zamanda dekoratif bir görünüm sunar.

Silindir Kutu Toptan

Toptan yuvarlak kutu sipariş etmek için kendi imal ettiği ambalajı satan firmalar, her zaman fiyat – performans yönünden avantajlı seçenekler sunar. Hazır satım yapan firmalar ürünlerin üzerine kar payı koyarak piyasaya sürerler. Bunun yanında toptan alacağınız ürün yeterli miktarda ellerinde bulunmadığı için farklı ürünler seçmek zorunda kalabilirsiniz. Aynı ürünü daha pahalı almamak ve ürün seçiminizi değiştirmemek için üretimini kendi üstlenen firmalar ile iletişime geçmelisiniz.

Beyaz Silindir Kutu Fiyatları

Silindir kutuların beyaz seçeneklerinin fiyat aralığı bazı etkenlere göre değişiklik gösterebilir. Ufak, orta boy ve büyük boyutların yanında kişiye özel olarak farklı çap ve derinliğe sahip üretilen kutuların malzeme kullanımının artması ile fiyatlarda yükselir. Baskı yapıldığı için Kraft kutulara göre fiyatı nispeten fazladır. En ekonomik beyaz silindir kutu fiyatlarından yararlanmak için kendi imal ettiği ürünleri satan yuvarlak kutu üreticileri tercih edin!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir